فلزیاب لورنز Z2

فلزیاب لورنز z2

فلزیاب لورنز z2 یک فلزیاب جدید منتشر شده از Lorenz برای گنج یابی و کشف اجسام فلزی در میدان های جنگ تاریخی و کارهای دیگر است.

فلزیاب لورنز z2 یک فلزیاب جدید منتشر شده از Lorenz – آلمان است، این دستگاه بر اساس Lorenz Deep Max Z1 موفق ساخته شده است، اما با ویژگی های جدید و عملکرد پیشرفته.

فلزیاب لورنز z2 طراحی و توسعه یافته است تا ویژگی های جدید یا پیشرفته ای مانند حساسیت بالا، عمق بیشتر، عملکرد آسان و نتایج تشخیص دقیق تر را ارائه دهد.

لورنز دیپ مکس Z2 با در نظر گرفتن کاوشگران حرفه ای توسعه یافته است، زیرا می توان از آن برای انواع کاربردهای مرتبط با فلزیابی مانند گنج یابی و کشف اشیاء فلزی در میدان های جنگ تاریخی و کارهای دیگر استفاده کرد.

فلزیاب لورنز Z2

فلزیاب لورنز Z2

موارد استفاده و کاربردها فلزیاب لورنز z2

آثار مدفون ساخته شده از فلزات مختلف مانند طلا، نقره و برنز را پیدا کنید

  • کشف آثار باستانی مانند: مجسمه – شمشیر
  • کشف گنج طلایی مانند سکه های طلایی – جواهراتی مانند حلقه
  • تشخیص طلای طبیعی و قطعات کوچک طلا.

 

فناوری جستجوی فلزیاب لورنز z2

فناوری فلزیاب لورنز دیپ مکس Z2 بر پایه فناوری ویژه القای پالس به نام سیستم تعادل زمین پالس (Pulse GBS) است.

اصل این است که جریان در سیم پیچ های جستجو که از سیم پیچ های مسی عبور می کند، یک پالس مغناطیسی فشرده کوتاه منتشر می کند، آن پالس های مغناطیسی جریان های گردابی را در مواد رسانا مانند اجسام فلزی تولید می کنند، به عنوان مثال یک سکه طلایی، جریان های گردابی در یک جسم فلزی نگه داشته می شوند و می میرند. پس از خاموش شدن پالس مغناطیسی ساطع شده توسط سیم پیچ جستجو، دور می شود.

پیشنهاد دیدن محصول دیگر  فلزیاب لورنز زد وان 1

به همین دلیل است که می‌توان آن جریان‌های گردابی را در طول فاز دریافت تأخیر زمانی با استفاده از همان سیم پیچ جستجو که اکنون به عنوان سیم پیچ دریافت کننده عمل می‌کند، شناسایی کرد.

یک مدار الکترونیکی نسبتاً پیچیده برای تشخیص آن تغییرات کوچک ولتاژ ضروری است و باید آن سیگنال خاص را از تداخل دریافتی جدا کند. سیگنال باید تقویت شود تا یک مرحله صوتی با نوسانگر کنترل شده با ولتاژ (VCO) تقویت شود، که وقتی یک فلز در نزدیکی میدان جست‌وجو قرار دارد، یک سیگنال شنیداری را از طریق هدفون یا بلندگوی داخلی منتشر می‌کند.

Pulse GBS (سیستم تعادل زمین) به ویژه برای جستجو در عمق مناسب است. عملکرد این دستگاه الکترونیکی تقریباً تحت تأثیر آب نمک، بیشتر انواع زمین های معدنی یا تغییرات دما قرار نمی گیرد.

یک PST قدرت (فناوری شکل دهی پالس) به منظور بهبود عملکرد و قابلیت های عمق اضافه شد. مدیریت کامل انرژی با مبدل های کم تداخل الکترومغناطیسی کارآمد و باتری های کم خود تخلیه، این آشکارساز را برای کار در سراسر جهان انعطاف پذیرتر می کند.

فلزیاب لورنز Z2

فلزیاب لورنز Z2

واحد ثبت اطلاعات

واحد Data Logger ترکیبی از سخت‌افزار/نرم‌افزار توسعه‌یافته توسط Lorenz Detecting Systems است که در درجه اول استفاده آسان، بسیار دقیق و مقرون به صرفه است. تنها سه کنترل DEEPMAX Z2 باعث می‌شود که هم برای مبتدیان و هم برای حرفه‌ای‌ها مانند مهندسان، زمین‌شناسان، باستان‌شناسان، دانشمندان و بسیاری دیگر لذت‌بخش باشد.

یک عملکرد بسیار پیچیده داده لاگر چند کاناله فلزیاب DEEPMAX Z2 هنگام عبور از زمین با چندین مسیر به طور همزمان کانال های مختلف داده را دریافت می کند و اطلاعات را در حافظه ذخیره می کند.

پیشنهاد دیدن محصول دیگر  فلزياب لورنز X6

پس از ثبت داده های میدانی، نرم افزار علمی Surfer به راحتی و با دقت داده های ذخیره شده را در عرض چند دقیقه به نقشه های رنگی، کانتور، سطح، تصویر یا برداری روی رایانه تبدیل می کند.

بنابراین یک نرم‌افزار Lorenz Scripter اضافی به‌طور خودکار دوازده نقشه با هر فیلد ایجاد می‌کند. شش عدد دو بعدی و شش عدد سه بعدی است. بنابراین اپراتور می تواند بین روش های مختلف شبکه بندی و نقشه برداری یکی را انتخاب کند.

LORENZ. کاربران عمدتاً برای دفع زباله، شهاب سنگ ها یا هواپیماهای گمشده تحقیق می کنند. هیچ عملکرد غیر منطقی اپراتور را گیج نمی کند. هنگام پوشاندن زمین با چندین مسیر، شش نقشه مختلف به طور همزمان ایجاد می شود. هر اسکن/نقشه بسته به روش تجزیه و تحلیل الکترونیکی متفاوت است و بنابراین نه تنها محدوده های حساسیت متفاوتی را ارائه می دهد، بلکه می تواند کلید نوع احتمالی فلز مدفون در زمین باشد.

جستجوی کویل ها

کویل های جستجوی مختلف را می توان برای اهداف خاص جستجو و مکان به Lorenz Deep Max Z2 متصل کرد. به طور کلی، کویل‌های جستجوی کوچک عمق تشخیص عالی را روی اجسام فلزی کوچک ارائه می‌دهند در حالی که کویل‌های جستجوی بزرگ بالاترین عمق تشخیص ممکن را در اجسام بزرگ ارائه می‌دهند. عمق تشخیص احتمالی نیز به تنظیم آشکارساز، نوع فلز و شکل جسم فلزی و کمی به نوع زمین زیر سیم پیچ جستجو بستگی دارد.

سیم پیچ جستجوی زیر در بسته گنجانده شده است:

سیم پیچ قاب ۱ متر در ۱ متر با کابل نصب شده روی لوله ها
سیم پیچ جستجو ۳۵ سانتی متر

پیشنهاد دیدن محصول دیگر  فلزياب لورنز x5

انواع کویل های جستجو برای اهداف تشخیص مختلف در دسترس هستند (به طور جداگانه خریداری می شوند) می توانند روی دستگاه نصب شوند از جمله:

کویل جستجو ۲۶ سانتی متر

سیم پیچ جست و جوی دوتایی ۲۶ سانتی متری

کویل جستجوی دیفرانسیل ۲۶ سانتی متری

سیم پیچ جست و جوی دوتایی ۳۵ سانتی متری

کویل جستجوی ۴۴ سانتی متری

سیم پیچ کابل جهانی ۴ متر محیط

سیم پیچ کابل جهانی ۸ متر محیط

۰٫۶۷ متر x 0.67 متر (۳ سیم پیچ) سیم پیچ کابل جهانی ۸ متر محیط

سیم پیچ کابل جهانی ۱ متر x 1 متر (۲ سیم پیچ) ۸ متر محیط

سیم پیچ کابل جهانی ۲ متر x 2 متر (۱ سیم پیچ) ۸ متر محیط

سیم پیچ جبرانی ۱ متر x 2 متر (دو سیم پیچ مجزا) سیم پیچ کابل جهانی ۸ متر محیط

سیم پیچ کابل جهانی ۱۲ متر محیطی ۱٫۵ × ۱٫۵ متر (دو سیم پیچ) یا ۳ متر در ۳ متر (یک سیم پیچ)

کیت سیم پیچ دو قاب ۱ متر در ۱ متر

فلزیاب لورنز Z2

فلزیاب لورنز Z2

لیست ویژگی ها فلزیاب لورنز z2

حساسیت بالا به انواع فلزات

عملیات پایدار بر روی زمین معدنی یا آب نمک

عملکرد قابل اعتماد / ساده با چند کنترل و صفحه نمایش LCD سفارشی

مشخص کردن دقیق با کویل های بزرگ

تشخیص بسیار آسان و موثر مناطق بزرگ

اجسام فلزی کوچک ناخواسته را می توان شناسایی یا حذف کرد

سرعت پاسخ صوتی سریع با تنظیمات مختلف

پاسخ صوتی لگاریتمی و نوار شدت

خواندن نمودار برای تعیین دقیق

بررسی باتری با صدای زنگ صوتی

بهبود شناسایی آهنی/غیرآهنی

پاسخ استاتیکی پایدار (صوتی و بصری)

کویل جستجوی ضد آب

5/5 - (1 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *